!
ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٤   کلمات کلیدی:

من واقعا دیوانه نیستم .


 
برای حس و حالم اسمی پیدا نمی کنم .
ساعت ٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢۳   کلمات کلیدی:

نمی توانم این دقایق را درک کنم . مجال ها ، همچنان که سردرگم یافتن لغاتی هستم تا فرصتی به من بدهند ، گذشتند . او در طول یک ساعت نمرده و شاید ! اشتباه من بود که آنقدر بالای سرش ایستادم تا مطمئن شوم که دیگر نفس نمی کشد . اما بدون هیچ دلیلی خیال می کردم دوباره زنده می شود و شروع می کند . نمی توانم سر و ته این حس درونی را دربیاورم . حسی تسکین دهنده ، یا صرفا فرسودگی ای ساده . بهتر بود قهوه ام را گرم نگه می داشتم تا دست کم در این لحظه آن را داشته باشم . چه طور است اصلا تلویزیون را خاموش کنم و بخوابم . صندلیش واقعا گرم و نرم است و هیچ دلم نمی خواهد تفنگ را همین طوری توی جلدش بگذارم .  


 
مرغ
ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱٢   کلمات کلیدی:

   - اعصابمو خرد کردی . د برو گمشو دیگه ، عوضی . نری زنگ می زنم پلیس ها .

   - عصبانی نشو خانمی . ما که چیزی نگفتیم . فقط خواستیم با ما یه گشتی بزنی ، به خدا نمی ذاریم بهت بد بگذره . آخه اون پسره کیه که تو باهاش می پری ؟ حیف تو به این خوشگلی نیست که با کچلی مثل اون می گردی !

   - خفه شو آشغال . یه تار موی گندیده ش به هزار تا آشغال مثل تو می ارزه . تا حالا چن تا دخترو با این زرزرهات خر کردی بعد هم به خاک سیاه نشوندی ؟ ها ؟

   -  به خدا ما با هر در و دافی نمی پریم . اگه بخوایم هزار تاشون زیر دست و پامون ریختن له له می زنن ، اما اونا ارزششو ندارن بخوای وقتتو بخاطرشون تلف کنی . به جون مادرمون ما قصد خیر داریم البت اگه شوما اجازه بدین . 

   - جون خودت . تو اگه آدم بشو بودی با اون دختر مو طلائیه به یه جایی می رسیدی . نمیومدی سراغ یکی دیگه .

   - به هر حال ما که قصدمون خیر بود ولی اگه نظرتون عوض شد ما همیشه تو همین پارک می پلکیم .اینم شومارمون .

   - این که ناخواناست . کاغذ بهتر از این نبود روش بنویسی !

   


 
نوروز نامه
ساعت ٤:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۳   کلمات کلیدی:

   تو این بازار شام که آدم نمی تونه درست حسابی فکر کنه و چیز بنویسه . هفت تاشون که دیشب اومدن ، پنج تا هم امروز بعد از ظهر میان . تازه می خوان به یاد جوونی هاشون همگی با هم برن شمال . من هم که حتما باید برم . دختر خوب مامان . باید کار کنم ، ظرف بشورم ، شیطونی هم که حتما ممنوع . تازه اینایی که می خوایم باهاشون بریم سفر هیچ علاقه ای به تاریخ ، جاهای باستانی و معماری ندارن و این یعنی بازدید از اماکن فرهنگی و تاریخی ممنوع . الانم مثلا اومدم تو نت تا مسیر جاده ها و اوضاع آب و هوا و یه سری اطلاعات دیگه رو پیدا کنم جون خودم . راستی الان سومین روز یه سال جدیده و من هیچی برای تبریک سال نو ننوشتم . دیر که شده ولی سال جدید سالی بدون فیلتر ، توقیف ، و دستگیری باشد . سال نو مبارک .