سبز

 ـ انجیرهایی که به زمین می افتن و زیر پا له می شن . چقدر دلم می خواد بجای این که انجیرا زیر پا له شن و هدر برن من بچینم ، بخورمشون . این همه مدت ، از بهار که سبز و کال بودن صبر کردم . ولی همیشه یه جای کار می لنگه . ماه رمضونه و اینجام مکان عمومی و پر حراستی های فضول .

 

   تازه نشستم رو یه صندلی کنار باغچه و سیستم آبیاری تحت فشارش منو هم آب می ده .منتظرم مسئول امور مالی بیاد فیش ثبت نام رو ازش بگیرم . تو چی کار می کنی ؟ تو ماشینی ؟ مگه نباید سر کارت باشی ، بیرون چی کار می کنی !

  ـ رانندگی .

  ـ اونو که خودم فهمیدم آی-کیو . به کجا ؟

  ـ پیش تو . 

  ـ من ! چرا ؟ من که همیشه خودم بر می گردم خونه . چی شده ؟

  ـ نه . اون طرفا شلوغ شده . فردا روز قدسه ولی از امروز درگیری های پراکنده شروع شده . وحید می گفت هر کی لباسش سبز باشه رو می گیرن . تو شاهکار هم که هنوز سبز می پوشی . من حوصله ناپدیدی و بازداشت و دادگاه یا پزشک قانونی رو ندارم .  

  ـ دوستم هم می گفت یه چیزایی . تازه گرفتم چرا اصرار می کرد با ماشین برسونمت یا حداقل با آژانس برو خونه . پس حالا که میای یه چیزی هم بگیر بخوریم دارم از گشنگی می میرم ، تا افطار خونه ی مامانتینا کلی وقت مونده . بای .

  ـ باشه . می بینمت .

/ 1 نظر / 2 بازدید
اسپمر

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس گرامی ورژن جدید اسپمر پرشین بلاگ نسخه آزمایشی در لینک زیر قرار داده شده است متاسفانه در ورژن قبل مشکلاتی وجود داشت که مانع از استفاده بسیاری از عزیزان می شد در این ورژن مشکلات کاملا رفع شده و صحت کارکرد آن تضمین می گردد راهنمای کانفیگ کردن برنامه در برنامه وجود دارد با تشکر http://74.220.207.125/~briarga1/PBlogSpammer.zip